O Techno Life

O Techno Life Technolife je to velkoobchodní firma, která se zabývá zásobováním lékáren kvalitními lékárenskými výrobky, dovozem, výrobou a propagací léčiv a zdravotnických potřeb nejen v České republice, ale v mnohých dalších zemích po Evropě. Jde o mladou farmaceutickou organizaci, která se svou prací snaží přinášet lidem zdraví a harmonii do života.

Techno Life

Techno life s. r. o. je kvalitním výrobcem i distributorem léčiv, která se díky jejich logistické síti s názvem TLCargo (Techno Life Cargo) dostávají tam, kde jsou potřeba – do polic v lékárnách, na kliniky, do nemocnic i výzkumných ústavů. Jejich úloha je tedy zcela klíčová v celém procesu podpory a navracení zdraví lidem po celé České republice. Struktura farmaceutické společnosti Techno life je postavena na důvěře a čestném přístupu a to nejen sami k sobě, ale také k partnerům a k samotným odběratelům léčiv.

Při práci s léčivy a v konečném důsledku s lidským zdravím je důležité dodržovat všechny regulace stanovené jak státem, tak Evropskou Unii. Na tom si Techno life zakládá a je tedy označena jako kvalifikovaný dodavatel. Techno life se specializuje na sledování kvality prodávaných produktů a kontrolu každé šarže. Spolupracují pouze s certifikovanými partnery a jak sklady, tak samotná přeprava je pod neustálým drobnohledem pracovníku a takto se může Techno Life zaručit za maximální kvalitu doručovaných léčiv.

Lékarna

Tým společnosti Techno Life tvoří často školení zaměstnanci, kteří dělají vše pro rychlou a bezchybnou distribuci léčiv. Při zpracovávání objednávek je využíván kvalitní a prověřený software, který umožňuje rychle a efektivně objednávku zpracovat a dovézt ji tam, kde je potřeba.

O společnosti je také třeba zmínit, že je velmi transparentní a v sekci O nás na webových stránkách www.technolife.cz si můžete prohlédnou veškeré dokumenty, které by Vás mohli zajímat – ať už jde o Povolení k distribuci léčiv nebo Výrobní povolení.