Přikrývka pro lepší spánek

I v našem životě přišla ta slavná chvíle, kdy jsme se rozhodli, že je na čase, abychom se rozrostli minimálně o jednoho člena. Naštěstí netrvalo dlouho a začali jsme zařizovat dětský pokojíček. Taky jste si vždy mysleli, že malé miminko toho moc nepotřebuje? Náš pokojíček brzy praskal ve švech. Babičky a dědečkové se tolik těšili na první vnouče, že nás každý měsíc zásobovali novými „velmi důležitými“ věcmi.

Klidný spánek

Miminko rostlo, věci ubývaly a přibývaly nové. Když byly našemu pokladu asi dva roky, začali jsme si všímat, že mu z dětské deky začínají pomalu vykukovat nožičky. Museli jsme se poohlédnout po nové přikrývce. Vybírali jsme už mezi klasickými rozměry přikrývek. Přikrývka 140×200 cm v cenově přijatelné relaci. Rozhodovali jsme se mezi dvěma kvalitativními řadami. Buď jsme mohli zvolit přikrývku levnější s náplní z dutého vlákna, nebo řadu o něco dražší, u které náplň tvořilo vysoce jakostní silikonové duté vlákno. Protože víme, že spánek je pro děti obzvlášť důležitý a chceme, aby nebyl ničím rušený, rozhodli jsme se pro koupi vyšší, komfortnější řady. Použité materiály zajišťují výborné užitné vlastnosti, pružnost, vysokou hřejivost, jemnost, lehkost. Přikrývka je vhodná také pro alergiky, protože se v ní téměř nevyskytují roztoči. Důležitým faktorem při výběru vhodné přikrývky pro mě byla také jednoduchost údržby. Přikrývku lze snadno vyprat v pračce. V nabídce je také možné najít deku prodlouženou nebo francouzskou.

Spící žena

Když byla nová přikrývka řádně nachystaná a povlečená, nezbývalo nic jiného než jí vyzkoušet. Jako každý jiný den jsme si společně lehli do postele a četli pohádku. Po pár minutách bylo ticho a klid. Náš poklad nerušeně oddechoval a mně se také začaly zavírat oči. Přikrývka byla jako by mě obejmul lehký mráček, velmi příjemná a jemná. Nakonec jsme se rozhodli, že stejný komfort dopřejeme i sami sobě a další dvě nové přikrývky putovaly k nám do ložnice. Ale jedna nevýhoda by se přeci jen našla…ráno se nemůžeme přimět k opuštění postele.