Systémy Windows

Windows je jeden z nejznámějších operačních systémů, protože má bohatou historii a také dobře funguje. Odborná firma zajistí správu tohoto systému.

Systémy Windows

Informace

Určitě o tomto systému již něco víte, protože je masivně rozšířen v mnoha podobách a používají ho i ty největší firmy, takže své postavení je určitě zasloužené. Vše to započalo díky systému MS-DOS, jenž fungoval díky příkazovému řádku, takže zde nebylo žádné prostředí, na které jsme zvyklí v dnešní době. První systém byl vydán roku 1985, což už je skutečně dlouhá doba. Tento první typ byl známý svou jednoduchostí a možností spouštět většinou tehdejších programů.

okno systému

Poté přišli ještě další verze, ale opravdu tím prvním nejrozšířenějším byl W95, který měl správce oken, což byl velký krok kupředu. Dále si jistě pamatujete Windows XP, protože ten se stal opravdu oblíbeným a jistě ho mnoho z Vás ještě používalo. Dále se přešlo přes Windows 7 a 8 až k dnešní verzi 10, přičemž ta by měla být poslední a stále se aktualizovat. Tato verze je velmi dobře graficky i uživatelsky zpracována, a proto si na ni můžete přečíst spoustu kladných recenzí.

Správa systému

Většina firem potřebuje ke své činnosti počítače, protože díky nim se velkou mírou šetří čas a peníze, protože počítač zvládne mnohem více výpočetní práce než člověk. Třeba takový tabulkový kalkulátor je opravdu skvělí pomocník, který perfektně pracuje třeba s vytvořenou evidencí. Ovšem aby počítač správně fungovat a mohli jste vykonávat veškerou práci, tak je zapotřebí mít v pořádku operační systém, přičemž nejčastěji se používá Windows.

W 10

Správa systémů Windows Fsnet se postará o jejich bezstarostný chod, takže nebudete mít žádný problém. Nejlepší je zvolit nepřetržité sledování, protože to se postará i kompletní správu systému a v případě problému zasáhne. Na druhou stranu není problém si domluvit jen jednu schůzku, když budete s něčím třeba potřebovat pomoct. Tato společnost se zaměřuje i na Linux, takže se postará o správný chod i tohoto operačního systému. Firemní výpočetní technika bude fungovat naprosto hladce.

5/5 - (1 vote)