Kvalitní chlorové přípravky

Udržování vody v bazénunení tak jednoduchá záležitost, jak by se mohlo na první pohled zdát. Většinou si lidé myslí, že postačí občas vhodit do plováku nějakou tabletu a vodu prohnat přes filtraci, ale někdy se bohužel dostaví problémy. Uhlídat pH vody je někdy trochu oříšek, ale na všechno jsou naštěstí přípravky, pomocí kterých upravíte vodu do ideálního stavu a budete mít bezstarostné koupání.
Co se týká zajištění optimální hodnoty aktivního chloru ve vodě, jsou vhodné pomalurozpustné chlorové tablety do bazénu. plavecký bazéb.jpgZde se jedná o jednosložkové tablety, které jsou dostupné ve variantě Maxi a využívají se pro větší objem vody, druhou variantou https://www.svetandroida.cz/5-tipu-cina-google-home-mini-201712/ jsou pak Mini, které jsou vhodné pro menší objem vody, například i pro vířivky. V prodeji naleznete různě velká balení, k dispozici jsou například balení vážící tři kilogramy, ale můžeme nabídnout i balení pro pěti či deseti kilogramech.
Aby přípravek fungoval tak, jak má, je zapotřebí dodržovat již zmiňované pH vody, a to v hodnotách 6,8 až 7,6. Dobrou zprávou je, že tento pomalurozpustný přípravek je vhodným ošetřením vody i pro menší objem vody, a to i v případě, že se nepoužívá filtrace – menší bazény, brouzdaliště.kluk před bazénem.jpg

Široký sortiment pro každého

Někdy je složité sehnat bazénovou chemii pěkně pohromadě, abyste nemuseli objíždět několik obchodů, nebo se setkáváte s příliš vysokými cenami. My pro Vás máme připravený skutečně široký sortiment, ve kterém nenaleznete pouze chlorové tablety, ale i mnoho dalšího jako jsou například pískové filtrace, kyslíkové přípravky, náplně filtrů, přípravky na odstranění zákalu či chemii pro regulaci pH, a mnoho dalšího. Dáváme si záležet na kvalitě, ale také na dobré ceně.
Pokud máte doma vířivku, jistě se Vám nebude hodit pouze klasická chemie pro úpravu vody, ale ocenili byste nějaký relaxační doplněk – v našem sortimentu naleznete vonné esence, díky kterým se snadno uvolníte a užijete si svou koupel o to více. Jsme připraveni Vám kdykoli poradit s výběrem kteréhokoli produktu v našem přehledně uspořádaném obchodě.