Kompresor přijde vhod

Kompresor využívá nespočet firem i obyčejných lidí, protože díky němu můžeme vykonávat řadu prací. Takové mobilní něco stojí, a proto si je můžeme půjčit.

Kompresor přijde vhod

Profesionální i amatérské použití

Kompresory můžeme vidět opravdu na spoustě místech, protože stlačený vzduch je stále skvělým zdrojem energie a můžeme díky němu provádět spoustu různých práci. Kromě firem je využije i běžný člověk třeba v dílně, protože může nafukovat pneumatiky, očistit ponk od pilin, používat pneumatické nářadí, lakovat a tak dále. Pneumatické nářadí znamená mnoho různých nástrojů, přičemž jedním z nejčastějších je pistole na utahování, která má skutečně solidní sílu, takže můžeme utahovat na vysoký moment.

pístový kompresor

Nejvíce záleží na tom, jak jej budeme požívat, protože od toho se odvíjí, jaké by mělo mít zařízení parametry. Řada lidí kouká pouze na výkon, ovšem to není rozhodně všechno. Sledovat musíme i velikost nádoby, abychom měli stlačeného vzduchu dostatek, ale nádoba se zase nesmí plnit příliš pomalu. Je dobré, když si můžeme kompresor poslechnout, aby nebyl moc hlučný, protože to není při práci nic příjemného.

Mobilní typ

U tohoto druhu se bavíme už o profesionálním použití, protože výkon je už opravdu obrovský. Hlavní výhodou je ta, že kompresor je v podobě přívěsného vozíku, takže jej zapřáhneme za vozidlo a můžeme s ním vyrazit kamkoliv budeme potřebovat. Vzhledem ke spalovacímu motoru nepotřebuje žádné napájení elektřinou, nebo další prvky, které by nás omezovali. Vzhledem k úspornosti se většinou volí dieselový motor, který je ještě k tomu regulovatelný, takže podle spotřeby stlačeného vzduchu volí vhodný výkon a otáčky, kdy se spotřebovává optimální množství paliva.

stavební kompresor

Tyto stroje už skutečně něco stojí. Abychom si je nemuseli za draho kupovat, tak můžeme zajet do půjčovny kompresorů https://pujcovna-naradi-piskovacky.cz/nase-nabidka/kompresor/. Tato firma se kromě kompresorů zabývá také tryskáním, a proto Vám k němu zapůjčí všechno potřebné vybavení. S tímto kompletním setem se snadno pracuje, takže uděláme svou práci a následně vše zase vrátíme.