Malé, levné a tradiční mobilní domy

Ať chceme nebo v horším případě nechceme, přemýšlet o bydlení rozhodně musíme. Jakmile přijde na řadu tato otázka, tak mnozí lidé sami nevědí, jak ji zodpovědět. Vlivem neustále se navyšujících cen materiálů nemá stavba svépomocí moc smysl. Koupit a opravit si nějaký projekt, to chce pěknou kuráž, ale v lepším případě si můžete dům nechat postavit a máme to bez starostí, ale za větší peníze nebo zvolit bydlení v bytě. Ideální v případě, že nechcete nic řešit a o bydlení se starat.

příroda dům

Mobilní domy existují v několika různých verzích. Některé jsou zcela nové, jiné jsou použité. Vybírat si můžete z obou druhů a to rovnou ze skladových zásob.

Hledáte něco tradičního, útulného ale přitom celoročního? Nějaký domeček, který vypadá naprosto typicky a má všechny přednosti jako je vybavení starším nábytkem? Díky tomu zůstává symbolika naprosto dokonale zachována.

Tradiční, malý a útulný, přesně takový je i mobilní dům Delta Darwin Lavarohouse.

Velice levný kousek, který je ovšem celoroční, proto se skvěle hodí na zahrady, na parcely, jako celoroční bydlení nebo občasné, ale kdykoliv, když budete zrovna chtít v létě nebo v zimě! Trávíte hodně času v přírodě? V tom případě je to naprosto ideální bydlení!

Objekt je použitý proto ho můžete pořídit za velice nízkou cenu. Vybavení vypadá velice solidně. Nic v něm nenajdete poškozeného nebo rozbitého či nefunkčního. Toho se opravdu obávat nemusíte.

žena a dítě venku na dece

Dostatečně prostorný, hned 40 metrů čtverečních. Prostorná je také kuchyně, kde najdete vše, co budete potřebovat a na sedací soupravě v obývacím pokoji se vám bude odpočívat jedna radost.

Tradiční styl, který je olemován moderními prvky. Rozhodně nemůžeme říct, že by byl úplně starý. Jedná se o typický, hezký domek, vhodný ke koupi. Vybavený vším, co budete potřebovat.

Koupelna se sprchovým koutem, wc, najdete zde samozřejmě i umyvadlo, zrcadlo, bojler. Užívejte si pohodlí a ušetřete nemalé peníze za pořízení svého bydlení. Určitě se budou hodit v jiném případě, například až někam vyjedete za zážitky.