Módní prohřešky, které jsou úplně zbytečné

Je pravda, že se jedná jen o módu a nejde zde tak úplně o život. Není ale náhoda, že se jedná až o miliardový byznys. Ne nadarmo se říká, že vás lidé posuzují podle toho, co máte na sobě. Oblečení je zkrátka něco, co k lidem patří. Pokud vám na něm nezáleží, můžete sami sebe posunout na žebříčku společnosti až na spodní příčky. Věřte, že úplně zbytečně. Jediné, co stačí, je věnovat oblékání trochu více času a vyvarovat se omylům a módním prohřeškům.
světla nad stolem
Jestliže nemáte smysl pro módu, měli byste nakupovat v obchodech, které jsou kvalitní, a kromě toho byste si měli nechat poradit. Jestliže si totiž vezmete první kousek, který se vám zalíbí ve vietnamské prodejně nebo někde na tržnici, je více než možné, že jste si pořídili obleček, který je pekelného vzhledu. Divokým barvám nebo psychedelických vzorům byste se určitě měli vyhnout. Stejně tak byste se měli vyhnout legínám, které jsou z tenkých materiálů nebo šatům, které jsou z té nejlacinější látky.
Je sice hezké, že žena neřeší nějaké to kilo navíc, když nechce vypadat jako hubená modelka, ale vše má své hranice. Ať máte ego, velké jak chcete, upnuté oblečení, když máte nějaké to kilo navíc, není úplně ideální. Něco takového sluší opravdu jen štíhlým ženám. Možná vám to může připadat jako diskriminace, ale opravdu je tomu tak. Určitě není potřeba svému okolí dokazovat, že jste se svým tělem spokojená. I krásné oblečení se vyrábí ve větších velikostech.
šála blondýny
Jestli si myslíte, že sportovní elegance nikdy neurazí, pak jste na omylu. Džíny, tenisky a sportovní bunda se rozhodně nehodí na každou příležitost. Sportovní styl se hodí na sport, ale určitě ne do města nebo divadla.
Měli byste se také dívat i na barvy. Pokud se totiž obléknete pouze do jedné barvy, můžete na své okolí působit divně. Jen si to zkuste.
Pokud si myslíte, že na boty nikdo nekouká, pak jste také na omylu. Kvalitní boty jsou základem každého šatníku.
Zamyslete se i vy nad tím, jak se oblékáte mezi lidi.