Záruka kvality u české značky

Rybolov se stal v posledních letech velmi oblíbeným koníčkem velkého množství mužů, a dokonce nemalého množství žen. Samozřejmě s rostoucí poptávku roste také nabídka. Díky tou máme na trhu široké spektrum firem, které nám nabízejí své rybářské potřeby ve všech možných cenových kategoriích a v různé kvalitě. Ale kdo se v tom má vyznat, že jo. Pojďme si představit firmu, která je zárukou kvality a dobré a férové ceny.

Mluvíme o značce Zfish https://www.mlsport.cz/znacka/zfish/. Jedná se o českou firmu, které byla založena už v roce 2007. V té době se specializovala na velkoobchodní distribuci kvalitního rybářského vybavení v rámci celé České republiky. Do svého portfolia se jim podařilo získat mnoho významných značek. Jednou z nejvýznamnějších je zajisté britská značka NGT. Zfish ale nezůstali jen u distribuce značek jiných firem, ale vrhli se také do vlastní výroby a v roce 2015 začali tvořit rybářské vybavení pod svou vlastní značkou. A vyrábí toho opravdu mnoho od boilie zarážek až po bivaky.

Rybář

Z většího vybavení najdete od značky Zfish již zmiňované bivaky, ale také pruty, navijáky, signalizátory záběru, lehátka, spacáky, podběráky, tašky, vaky a mnoho dalšího základního rybářského vybavení. Kromě toho je ale v nabídce i drobné vybavení jako krmítka, boxy, vlasce, háčky, peany, zarážky, jehly, splávky atd. V nabídce je ale také velmi pěkná kolekce praktického oblečení s rybářským motivem.

Rybářské vybavení

Ať už hledáte vybavení pro sebe, nebo dárek pro partnera, u Zfish nemůžete šlápnout vedle. Můžete si zde vybrat celou svoji rybářskou výbavu od základu až po rybářskou čepici, ale také doplnit svoje současné vybavení a připravit se na novou sezónu koupí spotřebního rybářského zboží. Zfish je opravdovou zárukou kvality, protože při výrobě používají prvotřídní materiály, a především pracují s láskou k rybařině.