Zbavte se stresu při vaření!


Neztrácejte už více čas s vařením!

Už nemusíte propočítávat kalorické tabulky a zkoumat, které potraviny můžete kombinovat spolu a které nikoliv. Zbavte se těchto starostí a jestliže chcete hubnout, soustřeďte se spíše na psychickou pohodu, protože ta je základem přirozeného hubnutí.

Jestliže se dostáváte nevědomky do stresu a neustále myslíte na jídlo – kdy si ho budete připravovat, abyste včas přípravu stíhali, co vlastně máte nakoupit, zda požadované suroviny vůbec máte doma v ledničce a v hlavě se vám honí další spousta nepříjemných myšlenek, vaše hlava si neodpočine. A neodpočine si ani vaše tělesné ústrojí, které se dostává do stresu, je stažené, dobře nepracuje, můžete trpět i žaludeční nervozitou, a což teprve, když se vám podaří poplést správné suroviny a do stravy zařadíte něco, co jste jíst neměli! Stres, stres, stres!

vaření oběda

Vyvarujte se stresu a přenechte přípravu správné a zdravé stravy plné vitamínů, minerálních látek, proteinů a zdravých tuků jiným. Jsou tu profesionálové, kteří spolupracují s výživovými poradci a jídla jsou připravována dle tabulek tak, aby byly zastoupeny všechny potřebné živiny a nic nepřebývalo, ani nechybělo.

Navštivte zdravou stravu eshop a prolustrujte nabídku jídel. Jsou vážně skvělá a fantastická! Když si nebudete vědět rady, volejte či mailujte. Anebo víte co, rovnou si objednejte jídlo na zkoušku. Alespoň uvidíte, v jaké formě vám ho přivezou – je řádně zachlazené a při předpravě se dbá, aby byl rozvoz pouze čerstvých jídel, která se připravují na každý den nová.

Dejte si p a u z u o d v a ř e n í !

odpočinek od vaření

Ozkoušíte chuť, kvalitu dopravy a zajisté zdravé stravě přijdete na chuť, obzvláště, když vám dorazí až před vaše vlastní dveře a máte vše bez práce. Bez nákupů, shánění, nervozity, zbytečně ztraceného času!

A navíc si pochutnáte!!

Jídla jsou uzpůsobena tak, aby plnila vaše přání a sloužila vaší chuti.