Pronájem vozu na zavolání

Každému z nás se někdy v životě stalo, že se nám rozbilo auto v době, kdy ho nejvíce potřebujeme. V takovém případě se můžete buď obrátit na svojí rodinu, nebo na přátelé. Pokud Vám však nikdo z nich nemůže pomoct, tak zkuste osvědčenou volbu v podobě pronájmu vozu. Nejlevnější autopůjčovna Praha, je léty prověřená půjčovna, která má mnoho spojených zákazníků.

pronájem

Tato půjčovna pronajímá vozy značky Škoda a to jak ty starší typy, tak ty novější a jejich působnost na trhu je úctyhodných 25 let. Na výběr budete mít Škodu Octavia, Felicia, či Fabia. Těšit se také můžete na nový model Škody Octávia. Bude jen na Vás, jaký tip vozu zvolíte a jaký pronájem Vám bude vyhovovat. Navíc ke každému autu budete mít v ceně mnoho doplňkových služeb. Mezi takové služby patří dálniční známka pro celou Českou republiku zdarma, sněžné řetězy na hory, či navigace, se kterou nikdy nesjedete z cesty. Samozřejmostí je pojištění všech vozů proti krádeži a nehodě. Pokud máte děti, tak zaručeně oceníte dětskou sedačku, či podsedák. Dále má firma akci na zapůjčení vozu, a pokud pronájem přesáhne deset dní, tak dostanete jeden den zdarma. Mezi další výhody patří plná nádrž a také přistavení vozidla na Vámi určenou adresu.

pronájem (2)

Na webových stránkách firmy se můžete samozřejmě podívat na podrobný ceník všech vozů. Ten je rozepsaný od 3 dnů pronájmu až po jeden měsíc. Tudíž není problém si půjčit auto na krátkodobý, či dlouhodobý pronájem. Samozřejmostí je, že se auta předávají v čistém stavu a bez poruchy. Auta totiž podléhají pravidelným kontrolám a dbá se na jejich technický stav.

Pokud máte tedy auto v servisu a nemáte jinou možnost, tak sáhněte po pronájmu. Zaručeně se Vám jejich služby zalíbí a na pronájem se otočíte vždy, když dojde k poruše Vašeho vozu. Proto neváhejte a při poruše se rovnou obraťte na tuto spolehlivou firmu.

3.7/5 - (3 votes)