Půjčovna aut v Praze vám vyjde vstříc k jednodenním výletům i delším dovoleným

Víte, že si můžete pronajmout vůz i na pražském ruzyňském letišti? Je to výhodné zejména pro případ, kdy očekáváte přílet rodinných přátel, příbuzných či známých ze zahraničí, a chtěli byste společně podniknout nějaký nezávazný výlet do neznáma. Do míst, kam se nikdo z vás dosud nevypravil, pouze jste o nich něco zaslechli nebo se dozvěděli z mediálních zdrojů či z webových portálů.

zámek Veltrusy

Pronájem vozu skýtá jednu zásadní přednost, a tou je absolutní nezávislost na starostech o technický stav vozidla a platbách, které souvisí s jeho provozem, jako jsou povinné ručení, STK, dálniční známky, náhradní díly a servisní zásahy. Vůz z půjčovny aut v Praze autopujcovna-milan.cz máte k dispozici prověřený, v perfektním technickém stavu a vaší starostí je pouze snažit se s ním jet tak, abyste dojeli bez nehod a vrátili vozidlo v původním stavu. Vozidla jsou ovšem havarijně pojištěná včetně zákonného povinného ručení a vám můžeme doporučit pojištění sjednat i pro sebe, pro případ, že byste nedopatřením vozidlo poškodili vaší vinou.

dům v přírodě

S přáteli se v okolí Prahy určitě nudit nebudete

Praha a zejména ruzyňské letiště se nachází ve strategicky významné poloze, odkud se snadno a rychle dopravíte po dálničních tazích k těm nejzajímavějším místům. Některé z nich jsou vzdálené jen pár desítek kilometrů a jsou ideální pro jednodenní výlety, případně víkendové akce spojené s ubytováním. Kam se vyplatí v okolí Prahy vydat?

CHKO Kokořínsko – Máchův kraj – název této oblasti hovoří za vše, je to chráněné území o rozloze několika čtverečních kilometrů, zalesněné, s pískovcovými skalami a s nejznámějším českým rybníkem – Máchovým jezerem. Určitě si nenechte ujít pohled na hrad Kokořín a hrad Bezděz.

Český ráj – o Českém ráji bychom mohli psát dlouhé hodiny, a přesto by se tím nedalo popsat, kolik krás tu na vás čeká. Je to velmi podmanivá krajina, rozmanitá, s podobným vzezřením, jako Máchův kraj.

Křivoklátsko – okolí řeky Berounky poblíž hradu Křivoklát vás jistě nadchne překrásnými výhledy do krajiny z obce Sýkořice nebo od přehrady Klíčava. Doporučit vám můžeme putovat podél Berounky až ke zřícenině hradu Krašov.