Rozešla jste se s přítelem? Vymalujte byt na růžovo!

Dobrým lékem na špatnou náladu platí odjakživa práce. Máte špatnou náladu a nevíte, jak se jí zbavit, nevíte, co s ní? Vrhněte se do změn ve vašem bytě. Nemusíte hned přemalovávat byt na růžovo, abyste viděla svět přes růžové brýle, ale pakliže chuť na růžovou máte, jděte do toho.malování bytu, renovace.jpg
Při malování nebudete mít absolutně čas přemítat nad tím, co vás trápí. Naopak si pročistíte hlavu a na myšlenky, kterými se do nekonečna zaobíráte, nebudete mít ani pomyšlení. Protože vymalovat byt dá práci. Nedříve se rozhodněte, kdy se do práce pustíte. Vyhraďte si čas na změny. Když už budete malovat, porozhlédněte se po bytě, zdali by to nechtělo kompletní proměnu. K nové výmalbě patří i nové bytové doplňky – obaly na květináče, polštáře a polštářky, přehozy, lampičky či jiné osvětlení a to tak, aby ladily. Nové doplňky vybírejte nejen očima, ale hlavně i srdcem. Když vás zamrazí po těle při pohledu na zajímavý obraz, udělejte si radost a kupte si ho.
Pokud to jde, prohoďte místo pro sedací soupravu s jinými kusy nábytku. Povolejte samozřejmě na pomoc kamarády. Fyzická práce vás sice dovede zbavit smutku, ale nemusíte se zase zničit. Nechte si položit nový koberec.ležící zamilovaná dívka, hrníček se srdíčkem.jpg
Vyčistěte váš byt od negativních energií. Používáte hrneček na kávu, který jste si koupila na vaší poslední dovolené se svým přítelem a on po návratu z dovolené zamířil na trvalý pobyt do jiného bytu? S hrnečkem se rozlučte a s bývalému příteli dejte ve svém srdci vale. A kupte si jiný nový hrneček s vidinou jiného nového přítele. Co se vám už nelíbí, nekompromisně vyhoďte. Pokud víte, že by ta, která věc mohla udělat radost vašim známým, a na nedávné návštěvě kamarádka obdivovala sošku andělíčka, nabídněte jí ho.
Věřte, že při pohledu na nově zrekonstruovaný byt se budete sice cítit unaveně, ale vaší duši prostoupí radost a pro smutek už tam místo nezbude.

4.8/5 - (6 votes)